استرچ پالت

استرچ پالت یک نایلون با ویژگی چسبندگی بالاست و شفاف است و قابلیت کشش بالایی دارد،از این نایلون برای بسته بندی دور محصولات و اجسامی که روی هم قرار میگرند استفاده میشود و برای اینکار نایلون ها را داخل دستگاهی به نام استرچ کش قرار میگیرد و دور محصولات کشیده میشود. از مهمترین ویژگی های استرچ پالت میتوان جلوگیری از رطوبت به اجسام،افزایش سرعت بسته بندی،کاهش وزن بسته بندی،استحکام محصولات و.. میباشد.

بازرترین ویژگی های استرچ پالت یاس

طول هر رول از استرچ پالت به حدود هزار متر می رسد و ضخامت آن بین 10 تا 50 میکرون می رسد. هر چه تعداد لایه های این نایلون ها بیشتر باشد، استحکام بالاتری دارند. از جمله ویژگی های خاصی که استرچ پالت ها دارند، این است که در برابر اشعه ماورابنفش مقاوم هستند و گرد و غبار را جذب نمی کنند.

کاربردهای استرچ پالت درصنایع مختلف

استرچ پالت ها در آخرین مرحله از تولید برای جلوگیری از آسیب های فیزیکی هنگام حمل و نصب استفاده می شوند. استرچ پالت در تولید کاشی و سرامیک کاربرد بسیار زیادی دارد و گارد امنیتی برای محصولات به شمار می آید. در خطوط تولید دوک و پارچه در صنایع نساجی، برای جلوگیری از آسیب اجناس هنگام جابجایی در تناژ و تیراژ بالا استفاده میشود. استرچ پالت در صنایع دارویی، کشاورزی، ماشین سازی، غذایی، سلولوزی، شیمیایی، برق و ... نیز نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.

جنس نایلون استرچ پالت

مواد اولیه برای تهیه استرچ پالت پلاستیک پلی اتیلن سبک نظیر PE ، PP و LLD است. روش تولید فیلم، کواکستروژن ریخته گرى و در چند مرحله صورت می گیرد.

آخرین مقالات

محصولات مرتبط با استرچ پالت